Několikaletá praxe v oblasti účetnictví a mzdového účetnictví.
Lektorská činnost (přehled seminářů v rubrice Semináře) a publikační činnost (server Podnikatel.cz).
Moudrý je, kdo zná potřebné věci, nikoli mnoho věcí (Aischilos)

Lektor mzdového účetnictví

Představení lektorky
Lektorskou činností se zabývám od roku 2009. Zaměřuji se na oblast mzdového účetnictví a personalistiky, včetně legislativních novinek a aktuálních právních výkladů z dané oblasti. Středoškolské ekonomické vzdělání a několikaletou účetní praxi jsem doplnila studiem pedagogiky na filozofické fakultě se specializací v oboru vzdělávání dospělých (UP Olomouc). Jsem držitelkou certifikátu Bilanční účetní a členkou Komory certifikovaných účetních. Mzdové účetnictví rovněž přednáším na UTB Zlín na fakultě managementu a ekonomiky, Ústav financí a účetnictví.

Realizuji jednodenní semináře pro mzdové účetní a personalisty (cca 4 aktuální okruhy ročně + dle zájmu speciální školení na téma exekučních a insolvenčních srážek ze mzdy), včetně dvou a vícedenních intenzivních kurzů pro začínající mzdové účetní.

PhDr. Dagmar Kučerová, Dolní Lhota 164, 763 23 Dolní Lhota u Luhačovic, IČO: 680 19 581
2015-03-20 16_49_34-Dropbox - dagmar.jpg
Publikační činnost
Pro začínající (ale i zkušenější mzdové účetní) jsem vydala publikaci Lexikon mzdového účetnictví, která obsahuje základní informace týkající se pracovního práva, odvodů sociálního a zdravotního pojištění, daní a dalších povinností spojených se zaměstnáváním. Současně působím jako odborná redaktorka serveru Podnikatel.cz, kde publikuji články převážně z oblasti mzdového účetnictví, personalistiky a zdanění příjmů fyzických osob. Příležitostně publikuji rovněž pro jiná média, například Bulletin Komory certifikovaných účetních nebo měsíčník Mzdová účetní (ANAG).
Potřebujete poradit v oblasti mzdového účetnictví?
Aktuálně vyšlo na Podnikatel.cz
Přehled aktuálních seminářů s termíny a odkazy na jednotlivé vzdělávací agentury najdete v Rubrice Semináře.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one