Reference

Aldekon s.r.o.
Dagmar Kučerová je velice schopná a sympatická lektorka, která zvládá problematiku mezd v celém jejím rozsahu. Zná dokonale celou problematiku nemocenského pojištění, důchodového pojištění, zdravotního pojištění, zákoník práce a daně z příjmů ze závislé činnosti. Jako jedna z mála lektorek upozorní i na vazby s účetnictvím, nebo na daňové dopady z hlediska daní z příjmů. Do tohoto tématu jak všichni víme, se většina mzdovek vůbec nepouští.

Ing. Vlasta Zachová – daňový poradce
Dagmar Kučerová nahrazuje v plném rozsahu mzdové semináře pí. Beranové!

Mgr. Michael Hovorka, šéfredaktor Podnikatel.cz
Dagmar Kučerovou považuji za jednu z nejlepších odborných redaktorek v oblasti daní i mzdového účetnictví. Její texty jsou vždy aktuální a trefně popisující konkrétní problematiku. Zároveň je vidět, že Dagmar svou oblast velmi pečlivě sleduje, díky čemuž získal Podnikatel.cz někdy i v předstihu velmi důležité informace, které mají dopad na podnikatele i mzdové účetní.

David Jung, BBS, ředitel AJAK Jičín
Rád vždy neskromně podotýkám, že jsme paní doktorku Kučerovou pro lektorování v našem regionu objevili právě u nás v Akademii. Vždy pečlivě připravená dělá dobré jméno jak své profesi tak i naší Akademii.